Konut ve inşaat sektöründe kaliteli ve özel projeler ile katkı koymayı ilke edinmiş, genç ve dinamik yapımız ile, birikimlerimizi TG YAPI San. ve Tic. A.Ş çatısı altında biraraya getirmiş, bilgili, deneyimli teknik kadromuz ile nitelikli konut projeleri için yoldayız.Devam eden konut projelerimiz ile inşaat sektörüne değer katarak, farklı daire seçenekleri ile yaşam merkezleri üretmek, saygın konumumuzu pekiştirmek hedefimiz.

hakkimizda1

TG YAPI
 zengin sosyal donatılara sahip “ŞEHİR IŞIKLARI ” ve bulunduğu muhite renk katan “ŞEHRİN RENGİ” markalı projeleri ile inşaat sektörünün lider firmalarından biri olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Yurtiçi ve yurtdışında her türlü komple anahtar teslimi taahhüt işleri yapımı konularında faaliyet gösterecek bilgi ve deneyime sahiptir. Yurtiçi ve yurtdışında ofis binaları, iş merkezleri, konutlar ve uydu kentlerin inşası ve pazarlaması alanlarında deneyimi vardır.

TG YAPI tarafından üstlenilen taahhütler; fizibilite etütleri ve müşavirlik hizmetlerinden komple dizayn, malzeme temini, inşaat ve montajı ve işletmeye almaya kadar olan bütün faaliyetleri kapsamaktadır.

Konut dizayn ve mühendisliğinde kendinde birikmiş olan bilgi ve tecrübe ile beraber, bunun yetmediği sahalarda yurtiçi veya yurtdışı tanınmış firmalarla işbirliği yaparak onların bilgi ve tecrübelerini de gerektiği ölçüde kullanarak, gerek müşterilerinin, gerekse de memleketimizin şart ve menfaatlerine en uygun konut yaşam alanlarını en makul koşullarda kurmayı garantili olarak taahhüt eder.


TG Yapı © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır.