Şehrin Rengi - Beşiktaş Çarşı

 • KATEGORİ
  Çatı Dubleksi
 • ODA / KAT SAYISI
  4+1
 • LOKASYON
  Türkali Mah. Ihlamurdere Cad. Yeniyol Sok.No.9 Beşiktaş / İstanbul
 • ALAN
  240 m2

Bizi Arayın : +90 216 315 8484

Şehrin Rengi, Beşiktaş Çarşı’ya ışık tutuyor…

Beşiktaş Çarşı'nın en merkezi yerinde, Ihlamurdere Caddesi, Yeniyol Sokak’ta 555 m2, depolu ve dükkanlı bol kazanç isteyen girişimcilerin ilk tercihi işte Şehrin Rengi…


Şehrin Rengi projesi, genel görünüm itibariyle günümüz teknolojisine uygun şekilde, çağdaş mimarinin en güzel örneklerinden biri olarak dizayn edilmiştir.

Dijital sistemlere uygun olarak hazırlanan Şehrin Rengi Çarşı’da asansör sistemi ve diğer tüm sistemler son teknolojik altyapıyla tamamlanmıştır.

İmar mevzuatına, deprem yönetmeliğine ve zemin raporuna uygun olarak hazırlanan proje, TG Yapı güvencesiyle siz değerli misafirlerimizle buluşmaktadır.

10 daire ve 2 dükkan oluşan yapısıyla Beşiktaş iskelesine, duraklara ve dolmuşlara 1 km’lik mesafede bulunan, ulaşım derdini tamamen ortadan kaldıran özel bir projeyle tanışmak için elinizi çabuk tutun!


TG Yapı ayrıcalığıyla son dubleks daire sizin olabilir…

Sadece bir dairenin kaldığı Şehrin Rengi Beşiktaş’ta dubleks daire sahibi olmak için son fırsatı kaçırmayın! Satılık son dubleks daire, TG Yapı güvencesiyle sizi bekliyor.

240 m2 dubleks dairemiz, oldukça ferah iç kullanımı, geniş odaları  ve konumuyla fark yaratıyor. Çarşı’nın en merkezi yerinde böyle bir daire sahibi olmayı kim istemez ki?

Son fırsatı kaçırmamak için hemen bize ulaşın!

Künye

Mal Sahibi : TG Yapı San. ve Tic. A.Ş.

Müteahhit :  TG Yapı San. ve Tic. A.Ş.

Yapı Denetim : Ender Yapı Denetim Ltd. Şti.

Mimari Proje : Promak Mimarlık Mühendislik Hizmetleri

Statik Proje : Fera Mühendislik Proje ve İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.

Mekanik Proje : Çağ Yapı Mühendislik Mimarlık Tic. Ltd. Şti.

Elektrik Proje : Çağ Yapı Mühendislik Mimarlık Tic. Ltd. Şti.